Infolinka od 8:00 do 20:00+420 284 814 145

Incomingový business

DATA AUTOTRANS zajišťuje dopravu pro individuální a skupinové zájemce z Čech i zahraničí. Ve spolupráci s našimi partnery jsme schopni nabídnout komplexní služby, které zahrnují vše od profesionální přepravy osob v luxusním automobilu nebo klimatizovaném autobusu (autobusová doprava), ubytování kdekoliv v České republice, pro skupinovou turistiku zajistíme licencované průvodce a překladatele ve všech jazycích. Navrhujeme kompletní kulturní a sportovní programy a zajistíme vstupenky na nejrůznější kulturní, společenské a sportovní akce. Díky našim mezinárodním kontaktům jsme schopni návštěvu v Praze kombinovat s pobytem v Budapešti, Bratislavě, Vídni nebo Berlíně.

Mezi naše největší klienty patří

  • Cestovní kanceláře a cestovní agentury, pro které zajišťujeme poznávací a pobytové zájezdy, jak na území České republiky, tak v zahraničí. V zimních měsících často pořádáme lyžařské zájezdy.
  • Školy, pro které zajišťujeme školní výlety, tábory, přepravu dětí.
  • Kongresové agentury, pro které obvykle zajišťujeme i doprovodný program pro účastníky.
  • Firemní klientela

Naší hlavní náplní jsou výlety na nejvíce známá turistická místa např. Karlštejn, Konopiště, Kutná Hora, Český Krumlov, Karlovy Vary, večerní servisy a transfery z letiště do hotelů a zpět.

Dlouhodobě spolupracujeme s cestovní kanceláří BEST Tour, která se zaměřuje na okružní jízdy po Praze a výlety po celé České republice. Více informací o nabídce cestovní kanceláře BEST Tour naleznete na www.besttour.cz.

Díky takto širokému spektru klientů a kvalitě služeb je Data Autotrans druhou největší dopravní společností s tímto zaměřením na českém trhu.