Infolinka od 8:00 do 20:00+420 284 814 145

Novinky

Komentář od Terezy Cuceové k akci PragueONCO 2013...

4. února 2013

Dostávám se k tomu až teď, ale moc bych chtěla poděkovat za perfektní servis během kolokvia PragueONCO 2013. V dnešní době je spolehlivost jednou z největších předností.Ještě jednou děkuji a věřte, že i v budoucnu budeme využívat služeb společnosti DATA Autotrans.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tereza Cuceová

Event Manager Assistant

Zajištění dopravních služeb pro mezinárodní lékařský kongres EADV

16. listopadu 2012

Společnost DATA AUTOTRANS byla ve dnech 25.9. -1. 10. 2012 výhradním dodavatelem dopravních služeb pro významný mezinárodní lékařský kongres EADV (European Academy of Dermatology and Venereology)

Chtěl bych vám všem touto cestou mockrát poděkovat za spolupráci na kongresu EADV. Vaše okamžité reakce na neustálé změny, nasazení 24 hodin denně a bezchybnost byly důvodem pro perfektní průběh transferů největšího kongresu v tomto roce v rámci ČR. Jsem velmi rád za váš přátelský přístup i v případech, kdy jsem potřetí měnil stejný transfer a volal zhruba co půl minuty. Jsem si jist, že v případě organizování dalších transferů se na vás znovu obrátíme jako na spolehlivého partnera.

Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem, 

Project Executive CZECH-IN s.r.o. | on behalf of EADV  


Společnost DATA AUTOTRANS zajišťovala dopravu pro nejvyšší vedení společnosti STAROPRAMEN

16. listopadu 2012

Dobré odpoledne,

chtěl bych vám alespoň touto cestou poděkovat za vaši pomoc a zajištěni převozu a odvozu účastníků naší konference minuly týden.

Podle toho, co jsem slyšel od kolegů, všechny cesty byli naprosto OK -- stejně tak informace od naší agentury, která pomáhala koordinovat jednotlivé přepravy, jsou velmi pozitivní.

Děkuji ještě jednou a budu se těšit na další spolupráci v budoucnu.

 

Molson Coors Central Europe, s.r.o.

 

Pochvala od CZECH-IN

26. dubna 2012

Ráda bych vyslovila oficiální pochvalu celému týmu, který spolupracoval na akci ISHLT, která proběhla min. týden. Dispečink fungoval perfektně, autobusy byly přistaveny na čas, čisté, voňavé, řidiči příjemní a vše prostě bylo PERFEKTNÍ.

Moc děkuji a jen tak dále…pak je to radost.

Těšíme se na brzkou spolupráci.

Monika Fialova | Senior Project Manager

Autobusová doprava DATA AUTOTRANS má nové přírůstky ve svém vozovém parku

30. listopadu 2011

Majitel společnosti DATA AUTOTRANS Richard Bílý slavnostně převzal poslední dva kusy autobusů MAN objednaných na rok 2011. Předání proběhlo v Mnichově za účasti obchodního zástupce společnosti MAN Česká republika pana Střeštíka. Autobusy jsou v kapacitách 49+1+1 a 58+1+1. Autobusy jsou vybaveny veškerým standardem, který po nás požaduje naše náročná klientela. Tímto aktem společnost uzavírá svůj velmi úspěšný rok a již nyní připravuje kontrakt na odběr dalších deseti autobusů v příštích letech.

Společnost DATA AUTOTRANS - autobusová doprava se představila na CZECHBUS 2011

10. listopadu 2011

Mezi předními světovými značkami na středoevropském veletrhu CZECHBUS 2011, se zaměřením autobusy a autobusová doprava, se představily i vozy společnosti DATA AUTOTRANS! K vidění byly nejnovější kousky z našeho vozového parku, které návštěvníky oslovily nejen svým jedinečným designem, ale také moderními technologickými prvky. 

Autobusová doprava DATA AUTOTRANS zajišťovala přepravy pro mistrovství světa ve hře BALUT

28. srpna 2011

Ve dnech 24.- 27.8.2011 se v Praze uskutečnilo mistrovství světa ve hře zvané BALUT. Jedná se o speciální dánskou hru v kostky, přičemž účastníci mohou být pouze Dánové žijící mimo území Dánska. Akce se zúčastnilo zhruba 280 Dánů, kteří bydleli v hotelu Corinthia Towers a veškerá autobusová doprava pro tyto účastníky mistrovství byla zajišťována naší dopravní společností DATA AUTOTRANS. Jednalo se jak o transfery po Praze, tak o celodenní výlet.

Autobusová doprava DATA AUTOTRANS zajišťovala přepravu dánským fotbalistům

25. srpna 2011

Autobusová doprava DATA AUTOTRANS byla vybrána mezi ostatními dopravci pro zajišťování přepravy dánských fotbalistů, kteří se ve dnech 23.- 24.8.2011 účastnili 4.předkola fotbalové Ligy mistrů pořádaného ve vršovickém Edenu. Hráči FC Kodaň hráli s Viktorií Plzeň, která nakonec po vyrovnaném boji vyhrála 2:1. Hráči dánského teamu bydleli v pražském hotelu Crowne Plaza Strahovská. Autobusová doprava byla hráčům zajištěna naší společností DATA AUTOTRANS. Dánští fotbalisté jezdili v našich bezpečných, pohodlných a klimatizovaných autobusech jak na trénink, tak na hlavní zápas.

 

Společnost DATA AUTOTRANS a její autobusová doprava pro náročné

4. srpna 2011

Naším primárním cílem je, aby naše autobusová doprava i další služby byly maximálně komplexní a flexibilní. Naše doprava nenabízí pouze přepravu z místa na místo, ale vždy se snažíme vyhovět všem požadavkům každého zákazníka jednotlivě. Autobusová doprava je základním pilířem naší společnosti.

Máme zkušenosti a stálé klienty v různých sférách dopravy od pravidelných linek, přes vnitrostátní přepravu až po dlouhé zahraniční okruhy. Díky širokému zaměření jsme schopni zajistit kromě samotné přepravy i veškeré doplňkové služby dle Vašich přání. Nezáleží tedy kolik lidí nebo kam je třeba přepravit, s naším vozovým parkem si s tím hravě poradíme.

Přírůstek do vozového parku DATA AUTOTRANS - autobusová doprava

1. srpna 2011

Vážení přátelé,
dovolte nám, abychom Vám jménem dopravní společnosti DATA AUTOTRANS s.r.o. představili atraktivní novinku v našem vozovém parku.

Jedná se o autobus MERCEDES TOURISMO 58+1 vybaven multimediálním systémem FUNTORO, který umožňuje nezávislé sledování filmů, obrázků, poslech hudby a možnost připojení hrací konzole pro hraní her individuálně, na každé sedačce zvlášť. Cestující si tak může vybrat individuální program v 8 světových jazycích a sledovat tak nezávisle na druhé osobě film dle svého výběru, poslouchat hudbu dle svého vkusu a prohlížet si bohatý výběr obrázků.

Speciální polohovací nástavec monitoru umožňuje nastavení sklonu pro optimální úhel pozorování obrazu až do úhlu 45°. Zvuk slyší cestující ve sluchátkách zapojených do monitoru. Jedná se o zcela ojedinělé zařízení na trhu, které v současné době nepoužívá žádná jiná dopravní společnost v Čechách.

Autobusová doprava DATA AUTOTRANS je tímto obohacena o další službu, která Vám umožní maximální relax při jízdě. Veříme, že Vás ojedinělá novinka zaujme a zpříjemní Vám cestování.

Autobusová doprava na moderní vlně

10. července 2011

Autobusová doprava prožívá během těchto posledních let velký rozvoj a technický pokrok. V naší společnosti se proto maximálně snažíme, aby autobusová doprava, kterou pro Vás zajišťujeme, neustále držela krok s dobou.
Od roku 1993, kdy byla společnost založena, se náš vozový park každým rokem rozšiřuje a modernizuje. Naše autobusová doprava je již dnes zajišťována více než 50-ti vozy různých velikostí, kapacit i značek, které však všechny spojuje vysoký standard vybavení a bezpečnosti. Můžeme Vám tedy nabídnout automobily, mikrobusy i zájezdové autobusy, které jsou všechny plně vybaveny pro maximální komfort na cestách. Autobusová doprava tak již není nutným zlem, ale naopak příjemným zážitkem pro každého.

DATA AUTOTRANS - její bezkonkurenční autobusová doprava - a BEST TOUR vyhrály výběrové řízení kongresu ERA-EDTA

27. června 2011

Dopravní společnost DATA AUTOTRANS spolu s cestovní kanceláří BEST TOUR byly osloveny svým dlouholetým partnerem společností CZECH-IN, aby se zúčastnily výběrového řízení na zajištění autobusové dopravy a doprovodného programu pro účastníky 48. lékařského kongresu ERA-EDTA.
Kongres ERA-EDTA s doprovodnou výstavou pořádaný European Renal Association – European Dialysis and Transplant Association (Evropská asociace pro choroby ledvin a Evropská asociace pro dialýzu a transplantaci ledvin) se konal v Kongresovém centru v Praze ve dnech 23.- 26.června 2011. Jednalo se o největší evropský kongres v oblasti nefrologie a transplantace ledvin a svou rekordní účastí (10.661 účastníků) se stal zatím největší kongresovou akcí uskutečněnou v České republice!
Společnost DATA AUTOTRANS a cestovní kancelář BEST TOUR toto výběrové řízení vyhrály. Pro účastníky kongresu jsme zajišťovali veškerou autobusovou dopravu, letištní transfery při příjezdu a odjezdu, dopravu v rámci centra Prahy, výlety po České republice nejen individuálně, ale i pro velké skupiny, včetně zajištění prohlídek zámků a zajištění občerstvení během dne. Naše autobusová doprava a servis s dalšími službami společně posloužili k maximální spokojenosti klienta. Mezi nejvíce oblíbené akce patřila večerní projížďka lodí po Vltavě s večeří a hudebním programem, výlety na Karlštejn, Karlovy Vary a okružní jízdy Prahou.

 

Nová služba pro Vás

3. března 2011

Připravili jsme pro Vás - návštěvníky našeho webu a zákazníky naši firmy novou službu, nyní Vám nabízíme aktuální, on-line přehled vozidel, které jsme pro Vás dovezli ze zahraničí.