Infolinka od 8:00 do 20:00+420 284 814 145

Přeprava zaměstnanců

Od roku 2000, kdy došlo k rozšíření našeho vozového parku se firma DATA AUTOTRANS zabývá také každodenní přepravou zaměstnanců. Od počátku spolupracujeme s firmou SEBEL a TESCO při přepravě jejich zaměstnanců.

Mezi naše dlouhodobé partnery patří firma Southpoint Managment s.r.o., pro kterou zajišťujeme přepravu ze stanice metra Opatov do areálu Pointparks na exitu D15. Následně jsme navázaly úspěšnou spolupráci i dalšími firmami jako JVC, LOGFLEX, AUTO KELLY, AUTOCORA, SCHENKER nebo HOPI.

Pro firmy ProLogis Czech Republic III., Phoenix-Zeppelin a DHL Solutions zajišťujeme již několik let pravidelnou autobusovou dopravvu a přepravu osob z Opatova do Modletic a Jažlovic.

V roce 2002 začala naše dlouhodobá spolupráce s firmou THE PRAGUE BRITISCH SCHOOL, pro kterou zajišťujeme přepravu dětí.

Autobusy s logem společnosti DATA AUTOTRANS můžete také vídat na pravidelné lince metro Opatov – Aquapalace Čestlice. Do tohoto největšího aquaparku ve střední Evropě vozíme návštěvníky několikrát  denně včetně víkendů a státních svátků.

Našimi pravidelnými linkami pomáháme zlepšovat dopravní obslužnost obzvlášť v okolí dálnice D1 a v přilehlých logistických centrech, kde máme velmi silnou pozici.

Autobusová doprava DATA AUTOTRANS dnes zajišťuje v této oblasti 85 pravidelných spojů každý den.