Infolinka od 8:00 do 20:00+420 284 814 145

Služby

Jsme přední český autodopravce s rozsáhlým vozovým parkem čítajícím přes 50 luxusních autobusů, mikrobusů, minibusů a automobilů. Mezi naše hlavní služby patří osobní přeprava v tuzemsku i v zahraničí, incomingový business, zahraniční jízdy, pravidelná přeprava osob, např. zaměstnanců různých firem, přeprava osob a její koordinace na kongresech a konferencích, svoz dětí do škol, organizace zájezdů a sportovních akcí, pravidelná autobusová doprava, pronájem autobusů s řidičem a mnoho dalších služeb, kde musí být zajištěna přeprava osob.

Osobní přeprava zajišťována naší společností je zárukou spokojenosti klienta

Poskytujeme velmi kvalitní služby, přeprava osob, kterou nabízíme klientům, je tedy velmi komfortní. Náš vozový park obsahuje autobusy, mikrobusy a minibusy značek Mercedes Benz, DAF, MAN, Iveco, Ford a další, které jsou vhodné pro osobní přepravu.

Snažíme se poskytovat ty nejkvalitnější služby na trhu, aby naše přeprava osob byla bezkonkurenční

Naše vozy jsou vybaveny světovým standardem - klimatizací, topením, TV, DVD, satelitní GPS navigací, mikrofonem pro průvodce, lednicí, pohodlnými a polohovacími sedačkami, bezpečnostními systémy ESP a ABS, mobilními telefony, které po celých 24 hodin umožňují spojení mezi řidičem a nonstop dispečinkem. Osobní přeprava klientů je tedy bezkonkurenčně komfortní.

Přeprava osob ale není naše jediná služba. Naše společnost poskytuje i doplňkové služby, díky nimž se například na dovolené budete cítit skvěle. Díky síti partnerů jsme Vám schopni zajistit průvodce (výběr z téměř všech světových jazyků), stravování, ubytování a další služby dle vašich přání, se kterými budete jistě spokojeni.
Osobní přeprava našich klientů je zajišťována nepřetržitě během roku, nejen v termínech, kdy je standardní, že osobní přeprava funguje, ale jsme Vám připraveni poskytnout naše služby i v období během vánočních a novoročních svátků. Snažíme se pro Vás být k dispozici k co největší Vaší spokojenosti. DATA AUTOTRANS totiž není jen pouhá přeprava osob, ale jistota kvality a komfortu.

DATA AUTOTRANS – osobní přeprava i pro náročné klienty.