Jsme přední český autodopravce s rozsáhlým vozovým parkem čítajícím přes 90 luxusních autobusů, mikrobusů, minibusů a automobilů. Mezi naše hlavní služby patří osobní přeprava v tuzemsku i v zahraničí, incomingový business, zahraniční jízdy, pravidelná přeprava osob, např. zaměstnanců různých firem, přeprava osob a její koordinace na kongresech a konferencích, svoz dětí do škol, organizace zájezdů a sportovních akcí, pravidelná autobusová doprava, pronájem autobusů s řidičem a mnoho dalších služeb, kde musí být zajištěna přeprava osob.

Naším klietům věnujeme maximální pozornost, profesionální přístup a dle požadavků se postaráme o jejich bezpečný a pohodlný převoz na místo určení. Vozy jsou plně vybavené pro pohodlné cestování a připravené poskytnout klientovi ničím nerušenou cestu.

Skupinám o menším počtu osob věnujeme stejnou míru pozornosti jako jednotlivci. Minibusy jsou plně klimatizované, mají komfortní sezení a určeny k převozu skupiny do hotelu, na letiště, za obchodním jednáním,  na golfové hřiště, sportovní utkání  či za objevováním krás České republiky     i několikadenímu cestování po Evropě.

Větší skupiny klientů jsme schopni přepravit jednorázově. Poskytneme však pronájem auta, minivanu, minibusu nebo velkého autobusu na několik hodin nebo jim být k dispozici po celou dobu pobytu. Autobusy jsou plně klimatizované a poskytují skupině maximální pohodlí na jejich cestě.

Vozy a autobusy jsou vybaveny nejen klimatizací, ale i  navigací, GPS sledováním z dispečerského stanoviště. Velké zájezdové autobusy jsou navíc vybaveny WiFi, DVD přehrávačem a toaletou.

Přeprava osob ale není naše jediná služba. Naše společnost poskytuje i doplňkové služby, díky nimž se například na dovolené budete cítit skvěle. Díky síti partnerů jsme Vám schopni zajistit průvodce (výběr z téměř všech světových jazyků), stravování, ubytování a další služby dle vašich přání, se kterými budete jistě spokojeni.


Osobní přeprava našich klientů je zajišťována nepřetržitě během roku, nejen v termínech, kdy je standardní, že osobní přeprava funguje, ale jsme Vám připraveni poskytnout naše služby i v období během vánočních a novoročních svátků. Snažíme se pro Vás být k dispozici k co největší Vaší spokojenosti. DATA AUTOTRANS totiž není jen pouhá přeprava osob, ale jistota kvality a komfortu.

- :

- :